Autodoprava kontejnery


|

Jak zvolit správného autodopravce?

Neustále rostoucí ceny energií, a to jak elektřiny, tak i plynu, mají za následek také rostoucí ceny na trhu s pohonnými hmotami. Za poslední měsíce jejich ceny neustále rostou a ani prognózy nikterak optimistické výhledy nemají, je tomu právě naopak.

Jedním z faktorů, který rozhoduje při výběru autodopravy, je právě cena pro zákazníka. Celkovou cenu také právě ovlivňují ceny s pohonnými hmotami. Proto je někdy alchymie najít rovnováhu mezi těmito dvěma protipóly.

Rozhodující je šíře autoparku

Autodoprava a její komplexnost, se může posuzovat třeba i šíří vozového parku. Kvalitní přepravci nabízejí komplexní služby. Ve svém portfoliu nabízejí samozřejmě standardní kamionovou přepravu, kontejnerovou přepravu pro přepravu štěrků, betonu, suti nebo objemnějšího komunálního odpadu a také dřeva nejrůznější délky. Kontejnery mohou být až do objemu 17 m3.

Pro přepravu například menších stavebních strojů, jako jsou vysokozdvižné vozíky nebo malé bagry, ale také i stavebních buněk, slouží doprava s hydraulickou rukou. V případě nutnosti převozu nadrozměrné přepravy je možné si objednat odpovídající vozidlo, ke kterému je připraveno i doprovodné vozidlo s výstrahou.

Mnoho autodopravců nabízí i další služby, jako jsou i výkopové práce, a to včetně odvozu nepotřebné zeminy nebo odpadu z daného místa.

Rate this post

www.svetla24.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *