Bezdrátová Kamera 1


|

Bezdrátová kamera je elegantním strážcem pro každý byt

Pokud jste často na cestách a trávíte volné víkendy v přírodě, je nutné myslet na zabezpečení domova. Je to otázka číslo jedna a platí, že zámek a klíč jsou pro řadu zlodějů jen otázkou několika vteřin a majitelé nemovitostí se musí snažit více. Pokud ale bude jejich návštěva nahrána na video, je jasné, že pozdější vyšetřovatelé budou mít snadnější práci. Dopadnou pachatele brzy, často půjdou na jistotu. Hlídač, jenž se obejde bez platu, odpočinku a kávy, rozhodně má něco do sebe! Teď už zbývá jediné, vhodně jej umístit a zapnout.

Zvládne venkovní pobyt po celý rok

Provozní teplota může být velmi nízká, ale poradí si i se srpnovými vedry. Jinak řečeno, venku ji vlastně můžete mít umístěnou celoročně a vůbec ničemu to nebude vadit. Bezdrátová kamera je připravena, aby hlídala váš majetek 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Nezná pauzy, má minimální nároky na energii a díky PIR čidlu bude úspěšná i během noci. Solární panel se postará o napájení a elektrické kabely tak nebudou nutné. Výpadek proudu na chatě tak nebude představovat problém. Díky krytí IP66 neznamenají problém ani dešťové kapky nebo prach, pokud bude zařízení instalováno poblíž polní cesty, lesa a podobně. 

Podpora paměťových karet je na maximu

K dispozici je až 128 GB záznamu, připraveno bude i video ve Full HD rozlišení. Jinými slovy, důkazních materiálů se shromáždí pro vyšetřování opravdu dost. Možná také zjistíte, že k vám na zahradu chodí sousedův pes a dělá tady neplechu. Spoustu místa pro fotky, ale i pro video, velmi široký úhel záběru a nonstop pohotovost, která se osvědčí v mnoha různých situacích. Přitom je nenápadnost skutečně na prvním místě, je možné, že si nezvaní hosté ani neuvědomí, že jsou sledováni. PIR čidlo funguje až do vzdálenosti dvanácti metrů. Více zajímavých informací najdete na cel-tec.cz!

5/5 - (3 votes)

www.svetla24.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *