Bazen


|

Bazén a vířivka v jednom – Poznejte Swim spa

Než se rozhodnete pořídit a zapustit klasický bazén na zahradu, zvažte i další možnosti. Na trhu najdete zařízení, které předčí vaše očekávání. Nemáme na mysli nic jiného než bazén s protiproudem a vířivkou swim spa. Pojďme si představit jeho přednosti.

Swim spa – tři zařízení v jednom 

Swim spa na první pohled vypadá jako obyčejný bazén, ale nabízí spojení s moderními technologiemi a funkcemi, které si oblíbíte. Součástí bazénu je totiž také protiproud a vířivka. Je to produkt, který je vhodný jak pro odpočinek a relax, tak pro zábavu a sportovní aktivity. Jeden den můžete plavat, trénovat veslování v protiproudu nebo vymyslet jinou vodní aktivitu. Druhý den si snadno dopřejete hydromasáž nebo si jen tak odpočinete v teplé vodě. 

Velký výběr i pro náročné

Bazény swim spa jsou vhodné do interiéru i exteriéru. Na trhu najdete různé modely, ať už volně stojící nebo k zapuštění do země. Liší se také designem, rozměry, ale třeba i počtem hydromasážních trysek. Je jen na vás, jaký model si vyberete. 

Při výběru ale mějte na paměti, že byste neměli dát jen na fotografie z internetu a pár kladných recenzí. Osobní zkušenost je zásadní. Třeba prodejce vířivek a saun Welldo.cz nabízí testovací centrum na vyzkoušení jejich produktů. Budete tak mít jistotu, že vyberete kvalitní a dokonale izolované swim spa, které můžete využívat celoročně. 

Zábava a společné chvíle s rodinou

Swim spa je ideální zařízení pro vaši domácnost, díky kterému si užijete různé vodní aktivity nebo odpočinek ve vyhřívané vodě. Nabízí spoustu využití a společný program s rodinou i přáteli. Ať už budete plánovat rodinnou oslavu nebo jen trávit společný volný čas, trefíte se do noty každému.

Swim Spa
Zdroj: Unsplash.com / Mariano Nocetti

Ušetřené finance, čas i prostor

Swim spa vám ušetří spoustu místa. Nemusíte řešit, kam umístit vířivku, protože ta už je součástí. Bazén navíc vyžaduje minimální provozní náklady. Kromě údržby tak budete mít i více času na aktivity, které máte rádi. Využívat benefity vířivého bazénu můžete klidně každý den.

Co by vám o swim spa nemělo uniknout

  • Budete mít dostatek prostoru pro zlepšování vašich sportovních výkonů a udržování kondice. Ve vodě zvládnete různé formy cvičení, a to bez ohledu na věk či zdatnost. 
  • Celotělová hydromasáž jako součást vířivé vany je vhodná pro uvolnění a regeneraci těla po sportovním výkonu nebo namáhavém dni. Přináší ale také spoustu zdravotních benefitů. Pokud řešíte problémy s pohyblivostí nebo stres či nespavost, budete se cítit lépe po fyzické i psychické stránce. 
  • Ať už budete sportovat nebo odpočívat, máte zaručené pohodlí a soukromí vašeho domova kdykoliv. 
  • Při výběru se zaměřte na spolehlivé výrobce se zkušenostmi na trhu, kteří přináší ověřené a patentované výrobky. Jen tak máte jistotu kvalitního swim spa, pravidelného servisu od prodejců, doživotní záruky a dalších výhod. 
5/5 - (1 vote)

www.svetla24.cz

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *