Autronic Lucerna kovová LUC310 COP
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 285 Kč
Malá čtyřboká lucerna LUC310 COP s kovovými rámy v měděné barvě, bude skvělým ozdobným, ale především světelným prvkem vašeho prostoru. Lucerny na zahradě nebo parapetu vytvářejí krásnou a příjemnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 285 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Malá čtyřboká lucerna LUC310 COP s kovovými rámy v měděné barvě, bude skvělým ozdobným, ale především světelným prvkem vašeho prostoru.
Lucerny na zahradě nebo parapetu vytvářejí krásnou a příjemnou atmosféru. Dodají vašemu venkovnímu i vnitřnímu prostoru kouzlo a teplé světlo, které podtrhne klidné večery a zpříjemní každý okamžik. Díky kovovému oku v horní části, nad stříškou, ji lze i pověsit a získat tím nádherný zdroj přirozeného světla z vložené svíčky.
Všechny 4 boky jsou vyplněné čirým sklem, skrze které budou neodolatelně pronikat paprsky světla všemi směry.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | měděná |
| Výška | 20.00 cm |
| Celková šířka | 11 cm |
| Šířka | 11.00 cm |
| Hloubka | 10.00 cm |
| Rozměr | 11x20x10 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: měděná | měděná — Lucerny |
| Celková šířka: 11 cm | 11 cm — Lucerny |
| Hloubka: 10.00 cm | 10.00 cm — Lucerny |
| Materiál: kovové | kovové — Lucerny |
| Rozměr: 11x20x10 cm | 11x20x10 cm — Lucerny |
| Šířka: 11.00 cm | 11.00 cm — Lucerny |
| Výška: 20.00 cm | 20.00 cm — Lucerny |