Autronic Kovová lucerna LUC324-S - bílá
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 232 Kč
Mini kovová lucerna LUC324-S ve tvaru patrového domku je půvabnou dekorací pro váš interiér. Bílá barva jí dodává jemný vzhled, zatímco detailně zpracovaná okénka a hvězdičkové otvory ve stříšce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 232 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Mini kovová lucerna LUC324-S ve tvaru patrového domku je půvabnou dekorací pro váš interiér.
Bílá barva jí dodává jemný vzhled, zatímco detailně zpracovaná okénka a hvězdičkové otvory ve stříšce krásně propouštějí světlo svíčky.
Můžete ji postavit na stůl nebo zavěsit za očko a vytvořit si tak kouzelnou atmosféru.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Výška | 21.00 cm |
| Celková šířka | 7 cm |
| Šířka | 7.00 cm |
| Hloubka | 7.00 cm |
| Rozměr | 7x21x7 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: bílé | bílé — Lucerny |
| Celková šířka: 7 cm | 7 cm — Lucerny |
| Hloubka: 7.00 cm | 7.00 cm — Lucerny |
| Materiál: kovové | kovové — Lucerny |
| Rozměr: 7x21x7 cm | 7x21x7 cm — Lucerny |
| Šířka: 7.00 cm | 7.00 cm — Lucerny |
| Výška: 21.00 cm | 21.00 cm — Lucerny |