Autronic Dřevěné lucerny LUC323
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 999 Kč
Dřevěná lucerna LUC323 ve tvaru domku vnese do vašeho domova hřejivou atmosféru. Přírodní barva dřeva s nádhernou texturou působí rustikálně, zatímco plechová stříbrná stříška dodává eleganci. Díky... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dřevěná lucerna LUC323 ve tvaru domku vnese do vašeho domova hřejivou atmosféru.
Přírodní barva dřeva s nádhernou texturou působí rustikálně, zatímco plechová stříbrná stříška dodává eleganci. Díky proskleným stěnám krásně rozptyluje světlo svíčky.
Můžete ji postavit na stůl či polici nebo pověsit za kovové madlo. Jedná se o sadu dvou velikostí o stejném stylu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 45 cm |
| Celková šířka | 25 cm |
| Šířka | 25 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Rozměr | 25x45x28 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: přírodní | přírodní — Lucerny |
| Celková šířka: 25 cm | 25 cm — Lucerny |
| Hloubka: 28 cm | 28 cm — Lucerny |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Lucerny |
| Rozměr: 25x45x28 cm | 25x45x28 cm — Lucerny |
| Šířka: 25 cm | 25 cm — Lucerny |
| Výška: 45 cm | 45 cm — Lucerny |