Autronic Sada luceren dřevěná DA218
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 795 Kč
Dřevěná lucerna DA218 s vyřezaným vzorem sněhových vloček vnese do vašeho domova pohádkové zimní kouzlo. Přírodní barva dřeva s krásnou texturou dodává dekoraci rustikální nádech. Sada obsahuje dvě... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 795 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dřevěná lucerna DA218 s vyřezaným vzorem sněhových vloček vnese do vašeho domova pohádkové zimní kouzlo.
Přírodní barva dřeva s krásnou texturou dodává dekoraci rustikální nádech.
Sada obsahuje dvě velikosti, přičemž každá z nich je vybavena kovovým kroužkem na pověšení.
Po vložení svíčky vytvoříte nádhernou hru světla, ať už ji postavíte na stůl nebo zavěsíte.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 56.00 cm |
| Celková šířka | 27 cm |
| Šířka | 27.00 cm |
| Hloubka | 27.00 cm |
| Rozměr | 27x56x27 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: přírodní | přírodní — Lucerny |
| Celková šířka: 27 cm | 27 cm — Lucerny |
| Hloubka: 27.00 cm | 27.00 cm — Lucerny |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Lucerny |
| Rozměr: 27x56x27 cm | 27x56x27 cm — Lucerny |
| Šířka: 27.00 cm | 27.00 cm — Lucerny |
| Výška: 56.00 cm | 56.00 cm — Lucerny |