Autronic Dřevěné lucerny DA207
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 399 Kč
Čtyřboká dřevěná lucerna DA207 ve tvaru jehlanu je k dispozici v sadě dvou velikostí, které dodají vašemu prostoru příjemné světlo a stylový nádech. Rámy v přírodní barvě dřeva ladí s kovovým vrškem... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Čtyřboká dřevěná lucerna DA207 ve tvaru jehlanu je k dispozici v sadě dvou velikostí, které dodají vašemu prostoru příjemné světlo a stylový nádech.
Rámy v přírodní barvě dřeva ladí s kovovým vrškem ve stříbrném odstínu, což lucernám přidává elegantní kontrast.
Velikost (malá) ŠxHxV - 20x20x53 cm
Velikost (střední) ŠxHxV - 28x28x75 cm
Díky kroužku na vrcholu je snadno zavěsíte a přenesete tam, kam je třeba.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | přírodní |
| Výška | 75 cm |
| Celková šířka | 28 cm |
| Šířka | 28 cm |
| Hloubka | 28 cm |
| Rozměr | 28x75x28 cm |
| Hmotnost | 4.65 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: přírodní | přírodní — Lucerny |
| Celková šířka: 28 cm | 28 cm — Lucerny |
| Hloubka: 28 cm | 28 cm — Lucerny |
| Hmotnost: 4.65 kg | 4.65 kg — Lucerny |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Lucerny |
| Rozměr: 28x75x28 cm | 28x75x28 cm — Lucerny |
| Šířka: 28 cm | 28 cm — Lucerny |
| Výška: 75 cm | 75 cm — Lucerny |