Autronic Kovové lucerny LUC302
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 795 Kč
Navoďte si atmosféru plné romantiky a pohody s naší sadou kovových čtyřbokých luceren LUC302 v černých barvách. Dvířka na jedné straně umožňují snadný přístup k vložení svíčky. Každá lucerna je shora... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 795 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Navoďte si atmosféru plné romantiky a pohody s naší sadou kovových čtyřbokých luceren LUC302 v černých barvách.
Dvířka na jedné straně umožňují snadný přístup k vložení svíčky. Každá lucerna je shora vybavena kovovým madlem, který umožňuje její bezpečné zavěšení.
Lze ji i postavit, a to na libovolné místo, jako jsou terasy, altánky, pergoly a další viditelné pozice. Už jen vyčkat, až přijde soumrak, a můžete si vychutnat nádherný světelný efekt, který vytvoří plápolající plamínek svíčky uvnitř.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 53.00 cm |
| Celková šířka | 21 cm |
| Šířka | 21.00 cm |
| Hloubka | 21.00 cm |
| Rozměr | 21x53x21 cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: černá | černá — Lucerny |
| Celková šířka: 21 cm | 21 cm — Lucerny |
| Hloubka: 21.00 cm | 21.00 cm — Lucerny |
| Materiál: kovové | kovové — Lucerny |
| Rozměr: 21x53x21 cm | 21x53x21 cm — Lucerny |
| Šířka: 21.00 cm | 21.00 cm — Lucerny |
| Výška: 53.00 cm | 53.00 cm — Lucerny |