Autronic Lucerna dřevěná DA215 BR, hnědá barva
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 285 Kč
Dřevěná lucerna DA215 BR v hnědé barvě přináší kouzlo přírodního stylu přímo do vašeho domova. Její čtyřboký design s průhlednými skly nechá krásně vyniknout světlu svíčky a vytvoří příjemnou... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 285 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dřevěná lucerna DA215 BR v hnědé barvě přináší kouzlo přírodního stylu přímo do vašeho domova.
Její čtyřboký design s průhlednými skly nechá krásně vyniknout světlu svíčky a vytvoří příjemnou atmosféru. Ideální na postavení na stůl či polici, kde doladí interiér a dodá prostoru teplý nádech.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 20.00 cm |
| Celková šířka | 11 cm |
| Šířka | 11.00 cm |
| Hloubka | 11.00 cm |
| Rozměr | 11x20x11 cm |
| Hmotnost | 0.35 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Lucerny |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Lucerny |
| Barva: hnědá | hnědá — Lucerny |
| Celková šířka: 11 cm | 11 cm — Lucerny |
| Hloubka: 11.00 cm | 11.00 cm — Lucerny |
| Hmotnost: 0.35 kg | 0.35 kg — Lucerny |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Lucerny |
| Rozměr: 11x20x11 cm | 11x20x11 cm — Lucerny |
| Šířka: 11.00 cm | 11.00 cm — Lucerny |
| Výška: 20.00 cm | 20.00 cm — Lucerny |