Tempo Kondela Zahradní lehátko BONTO, bílá/dub
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 338 Kč
Dopřejte si dokonalý relax během teplých letních večerů s moderním a pohodlným zahradním lehátkem BONTO. Je vyrobeno z umělé látky v bílém barevném provedení. Stabilitu zajišťuje pevná a stabilní... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 338 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Dopřejte si dokonalý relax během teplých letních večerů s moderním a pohodlným zahradním lehátkem BONTO. Je vyrobeno z umělé látky v bílém barevném provedení. Stabilitu zajišťuje pevná a stabilní konstrukce z bílé oceli. Opěrky na ruce jsou v provedení dub, vyrobeny z materiálu polywood. Je polohovatelné, stohovatelné a vhodné nejen do zahrady, ale také na terasu či balkon. Praktické a stylové řešení pro váš odpočinek!
Materiál: ocel/umělá textilie/polywood
Barva: bílá/dub
Rozměry (ŠxHxV): 64x161x48/100 cm
Výška sedu: 28 cm
Hloubka sedu: 104 cm
Celková hloubka po sklopení: 195 cm
Nosnost: 100 kg
Polohovací 5 pozic sklápění opěradla
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Barva | bílé |
| Výška | 48.0 cm |
| Výška sedáku | 28.0 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64.0 cm |
| Hloubka | 161.0 cm |
| Hloubka sedu | 104.0 cm |
| Hmotnost | 10 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovová |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kovová |
| Barva: bílé | bílé — Kovová |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Kovová |
| Hloubka: 161.0 cm | 161.0 cm — Kovová |
| Hloubka sedu: 104.0 cm | 104.0 cm — Kovová |
| Hmotnost: 10 kg | 10 kg — Kovová |
| Materiál: kovové | kovové — Kovová |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Kovová |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Kovová |
| Šířka: 64.0 cm | 64.0 cm — Kovová |
| Výška: 48.0 cm | 48.0 cm — Kovová |
| Výška sedáku: 28.0 cm | 28.0 cm — Kovová |