KETTLER Zahradní lehátko BASIC PLUS - taupe/béžová
Výrobce: KETTLER
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 845 Kč
Kvalitní hliníkové stohovatelné lehátko v moderním designu KETTLER BASIC PLUS představuje dokonalou kombinaci elegance, pohodlí a německé preciznosti. materiál: odlehčená hliníková konstrukce... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 845 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kvalitní hliníkové stohovatelné lehátko v moderním designu KETTLER BASIC PLUS představuje dokonalou kombinaci elegance, pohodlí a německé preciznosti.
materiál: odlehčená hliníková konstrukce /rychleschnoucí látka
barva konstrukce: taupe
barva textilie: béžová
rozměr: 70 x 202 x 103 cm
sedací plocha: 180 x 56 cm
výška sedu: 38cm
stohovatelné provedení
nosnost až 120 kg
područky z kvalitního polymeru
Řada BASIC PLUS se vyznačuje harmonickou barevnou kombinací, atraktivními liniemi a moderními materiály, které promění nejen vaši terasu či zahradu v místo odpočinku a pohody, ale i hotelové prostory či aquaparky.
Pro ještě větší pohodlí nabízíme pro lehátka měkké podušky, stačí si jen vybrat styl a barvu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | béžová | taupe |
| Výška | 103 cm |
| Výška sedáku | 38 cm |
| Celková šířka | 70 cm |
| Šířka | 70 cm |
| Hloubka | 202 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovová |
|---|---|
| Výrobce: KETTLER | KETTLER — Kovová |
| Barva: béžová | taupe | béžová | taupe — Kovová |
| Celková šířka: 70 cm | 70 cm — Kovová |
| Hloubka: 202 cm | 202 cm — Kovová |
| Hmotnost: 9 kg | 9 kg — Kovová |
| Materiál: kovové | kovové — Kovová |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Kovová |
| Šířka: 70 cm | 70 cm — Kovová |
| Výška: 103 cm | 103 cm — Kovová |
| Výška sedáku: 38 cm | 38 cm — Kovová |