Halmar Set 2 lehátek se stolkem EMBOLO
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 756 Kč
Praktický zahradní set 2 elegantních skládacích lehátek Embolo se stolkem. materiál: síťovina / práškově lakovaná ocel / sklo barva: černá / světle šedá rozměr lehátek: 60/160/66-92 cm rozměry... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 756 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktický zahradní set 2 elegantních skládacích lehátek Embolo se stolkem.
materiál: síťovina / práškově lakovaná ocel / sklo
barva: černá / světle šedá
rozměr lehátek: 60/160/66-92 cm
rozměry stolku: 30/30/30 cm
nosnost: 100 kg lehátko
nosnost: 25 kg deska stolku
dodáváno v demontu
Lehátka jsou navržena pro maximální komfort, takže si můžete užít každý slunečný den v naprostém pohodlí. Moderní design a kvalitní materiály zajišťují, že váš venkovní prostor bude nejen funkční, ale i stylový. Přidejte k tomu praktický stolek Embolo, který je ideální pro odkládání nápojů, knih nebo občerstvení, a máte dokonalé místo pro relaxaci i setkání s přáteli.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | černá |
| Výška | 66-92 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 160 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 20 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovová |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Kovová |
| Barva: černá | černá — Kovová |
| Celková šířka: 60 cm | 60 cm — Kovová |
| Hloubka: 160 cm | 160 cm — Kovová |
| Hmotnost: 20 kg | 20 kg — Kovová |
| Materiál: kovové | kovové — Kovová |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Kovová |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Kovová |
| Výška: 66-92 cm | 66-92 cm — Kovová |