Tempo Kondela Zahradní lehátko LOPEZ - černá/šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 338 Kč
Zahradní lehátko LOPEZ je ideální místo, kde si můžete odpočinout a načerpat energii. Je vyrobeno z látky v šedém barevném provedení a jeho stabilitu zajišťuje černá kovová konstrukce. Opěrka zad je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 338 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zahradní lehátko LOPEZ je ideální místo, kde si můžete odpočinout a načerpat energii. Je vyrobeno z látky v šedém barevném provedení a jeho stabilitu zajišťuje černá kovová konstrukce. Opěrka zad je polohovatelná do čtyř pozic, takže si vždy nastavíte ideální polohu pro čtení, odpočinek nebo opalování.
Rozměry (ŠxHxV): 61x155x91 cm
Výška sedu: 32 cm
Hloubka sedu: 136 cm
Výška zádové opěrky: 59 cm
Celková hloubka po sklopení: 195 cm
Nosnost: 110 kg
Dopřejte si pohodové chvíle odpočinku na zahradě, terase či u bazénu.
Dodáváno v demontu
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Barva | šedá |
| Výška | 91.0 cm |
| Výška sedáku | 32.0 cm |
| Celková šířka | 61 cm |
| Šířka | 61.0 cm |
| Hloubka | 155.0 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost | 8.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovová |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kovová |
| Barva: šedá | šedá — Kovová |
| Celková šířka: 61 cm | 61 cm — Kovová |
| Hloubka: 155.0 cm | 155.0 cm — Kovová |
| Hmotnost: 8.5 kg | 8.5 kg — Kovová |
| Materiál: kovové | kovové — Kovová |
| Nosnost: 110 kg | 110 kg — Kovová |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Kovová |
| Šířka: 61.0 cm | 61.0 cm — Kovová |
| Výška: 91.0 cm | 91.0 cm — Kovová |
| Výška sedáku: 32.0 cm | 32.0 cm — Kovová |