Tempo Kondela Zahradní houpačka SPAVIN 2 NEW - šedá/černá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 866 Kč
Příjemný relax, pohodlí a stylový design přináší do vašeho exteriéru zahradní houpací křeslo SPAVIN 2 NEW. Stabilní ocelová konstrukce mu dodává pevnost a jistotu při používání, zatímco... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 866 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Příjemný relax, pohodlí a stylový design přináší do vašeho exteriéru zahradní houpací křeslo SPAVIN 2 NEW. Stabilní ocelová konstrukce mu dodává pevnost a jistotu při používání, zatímco kvalitní polyester nabízí příjemné sezení a odolnost vůči vnějším vlivům. Měkké vodoodolné polštáře se přizpůsobí tělu a vytvářejí pocit komfortu nejen při kávě a relaxu, ale také při večerním odpočinku pod širým nebem.
Rozměry (ŠxHxV): 100x193x195 cm
Šířka sedu: 78 cm
Šířka stínítka: 132 cm
Nosnost: 150 kg
V exteriéru doporučujeme zajistit křeslo ochranným krytem nebo plachtou
Dodáváno s polštáři
Tloušťka polštáře: 3 cm
Voděodolné potahy
Barevné provedení v kombinaci šedé a černé působí elegantně a snadno se přizpůsobí různým stylům exteriéru. Stínítko poskytne ochranu před přímým slunečním zářením a umožňuje vychutnat si relax i během horkých letních dnů. SPAVIN 2 NEW spojuje praktičnost s komfortem a vytváří ideální místo k odpočinku a příjemné chvíle pohody.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 195.0 cm |
| Celková šířka | 100 cm |
| Šířka | 100.0 cm |
| Hloubka | 193.0 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost | 35 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovová |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kovová |
| Barva: šedá | šedá — Kovová |
| Celková šířka: 100 cm | 100 cm — Kovová |
| Hloubka: 193.0 cm | 193.0 cm — Kovová |
| Hmotnost: 35 kg | 35 kg — Kovová |
| Materiál: kovové | kovové — Kovová |
| Nosnost: 150 kg | 150 kg — Kovová |
| Šířka: 100.0 cm | 100.0 cm — Kovová |
| Výška: 195.0 cm | 195.0 cm — Kovová |