Tempo Kondela Zahradní lehátko BOVRY, šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 184 Kč
Zahradní nebo kempingové skládací lehátko BOVRY bude ideálním společníkem pro každého, kdo hledá spojení pohodlí, praktičnosti a stylu. O maximální komfort při relaxaci je zajištěn pomocí měkké... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 184 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Zahradní nebo kempingové skládací lehátko BOVRY bude ideálním společníkem pro každého, kdo hledá spojení pohodlí, praktičnosti a stylu. O maximální komfort při relaxaci je zajištěn pomocí měkké opěrky hlavy. Konstrukce je vyrobena z odolné ocelu v béžové barvě. Sedací a opěrková část je vyrobena z vodoodolné látky Oxford v šedé barvě.
Rozměry (ŠxHxV): 71x190x71 cm
Výška sedu: 30 cm
Hloubka sedu: 130 cm
Šířka sedu: 71 cm
Výška zádové opěrky: 60 cm
Šířka zádové opěrky: 71 cm
Nosnost: 100 kg
BOVRY se hodí do jakéhokoli exteriéru a snadno si vytvoříte dokonalé místo k odpočinku na zahradě či při kempování u vody.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 71.0 cm |
| Výška sedáku | 30.0 cm |
| Celková šířka | 71 cm |
| Šířka | 71.0 cm |
| Hloubka | 190.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hloubka sedu | 130.0 cm |
| Hmotnost | 6.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kovová |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kovová |
| Barva: šedá | šedá — Kovová |
| Celková šířka: 71 cm | 71 cm — Kovová |
| Hloubka: 190.0 cm | 190.0 cm — Kovová |
| Hloubka sedu: 130.0 cm | 130.0 cm — Kovová |
| Hmotnost: 6.5 kg | 6.5 kg — Kovová |
| Materiál: kovové | kovové — Kovová |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Kovová |
| Šířka: 71.0 cm | 71.0 cm — Kovová |
| Výška: 71.0 cm | 71.0 cm — Kovová |
| Výška sedáku: 30.0 cm | 30.0 cm — Kovová |