Tempo Kondela Designové křeslo MARKEN, béžová
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 378 Kč
O stylový design ve vaší domácnosti se jednoznačně postará jídelní křeslo MARKEN s dekorativním prošitím. Čalouněné je látkou Vardo v béžovém provedení. Stabilitu mu dodávají kovové nohy v černém... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 378 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
O stylový design ve vaší domácnosti se jednoznačně postará jídelní křeslo MARKEN s dekorativním prošitím.
Čalouněné je látkou Vardo v béžovém provedení. Stabilitu mu dodávají kovové nohy v černém provedení.
Rozměry (ŠxHxV): 58,5x62x86 cm
Výška sedu: 49 cm
Hloubka sedu: 47 cm
Šířka sezení: 42,5 cm
Výška zádové opěrky: 39 cm
Nosnost: 90 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Béžová |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 86.0 cm |
| Výška sedáku | 49.0 cm |
| Celková šířka | 58.5 cm |
| Šířka | 58.5 cm |
| Hloubka | 62.0 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Hmotnost | 7.1 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní křesla |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Moderní křesla |
| Barva: Béžová | Béžová — Moderní křesla |
| Celková šířka: 58.5 cm | 58.5 cm — Moderní křesla |
| Hloubka: 62.0 cm | 62.0 cm — Moderní křesla |
| Hmotnost: 7.1 kg | 7.1 kg — Moderní křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Moderní křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Moderní křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Moderní křesla |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Moderní křesla |
| Šířka: 58.5 cm | 58.5 cm — Moderní křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Moderní křesla |
| Výška: 86.0 cm | 86.0 cm — Moderní křesla |
| Výška sedáku: 49.0 cm | 49.0 cm — Moderní křesla |