Halmar Jídelní židle K558 - černá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 240 Kč
Spojení moderního designu a pohodlného sezení zajistí jídelní židle K558. rozměry: 59/60/86 cm materiál: látka - samet / práškově lakovaná ocel barva: černá HLR 66 / černá výška sedu : 47 cm... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 240 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Spojení moderního designu a pohodlného sezení zajistí jídelní židle K558.
rozměry: 59/60/86 cm
materiál: látka - samet / práškově lakovaná ocel
barva: černá HLR 66 / černá
výška sedu : 47 cm
nosnost: max. 100 kg
dodáváno v demontu
S tímto křeslem získáte nejen stylový prvek do vaší jídelny, ale také praktický a komfortní kus nábytku.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | černé |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 86 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Celková šířka | 59 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 6.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní křesla |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Moderní křesla |
| Barva: černé | černé — Moderní křesla |
| Celková šířka: 59 cm | 59 cm — Moderní křesla |
| Hloubka: 60 cm | 60 cm — Moderní křesla |
| Hmotnost: 6.7 kg | 6.7 kg — Moderní křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Moderní křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Moderní křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Moderní křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Moderní křesla |
| Šířka: 59 cm | 59 cm — Moderní křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Moderní křesla |
| Výška: 86 cm | 86 cm — Moderní křesla |
| Výška sedáku: 47 cm | 47 cm — Moderní křesla |