Halmar Jídelní židle K551 - zelená
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 581 Kč
Jedinečná a originální jídelní židle K551 s extravagantním designem v art-deco stylu. rozměry: 62/58/85/48 cm materiál: sametová látka - BLUVEL / chromovaná ocel / práškově lakovaná ocel barva: tmavě... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 581 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jedinečná a originální jídelní židle K551 s extravagantním designem v art-deco stylu.
rozměry: 62/58/85/48 cm
materiál: sametová látka - BLUVEL / chromovaná ocel / práškově lakovaná ocel
barva: tmavě zelená BLUVEL#78 / zlatá
rovné nohy (kulatý profil)
nosnost: 100 kg
Tato unikátně navržená židle se okamžitě stane centrálním bodem jakékoliv místnosti díky svému netypicky tvarovanému opěradlu, které je nejen vizuálně poutavé, ale zároveň zajišťuje maximální pohodlí během sezení.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Glamour |
| Barva | Zelená |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 85 cm |
| Výška sedáku | 48 cm |
| Celková šířka | 62 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 9.4 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní křesla |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Moderní křesla |
| Barva: Zelená | Zelená — Moderní křesla |
| Celková šířka: 62 cm | 62 cm — Moderní křesla |
| Hloubka: 58 cm | 58 cm — Moderní křesla |
| Hmotnost: 9.4 kg | 9.4 kg — Moderní křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Moderní křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Moderní křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Moderní křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Moderní křesla |
| Šířka: 62 cm | 62 cm — Moderní křesla |
| Styl: Glamour | Glamour — Moderní křesla |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Moderní křesla |
| Výška sedáku: 48 cm | 48 cm — Moderní křesla |