Tempo Kondela Jídelní křeslo DEILA, šedohnědá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 274 Kč
Udělejte si radost novým jídelním křeslem DEILA s elegantním designem, čalouněné jemnou Velvet látkou v odstínu šedohnědá Taupe. Stabilita je zajištěna pomocí chromové konstrukce v provedení gold... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 274 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Udělejte si radost novým jídelním křeslem DEILA s elegantním designem, čalouněné jemnou Velvet látkou v odstínu šedohnědá Taupe. Stabilita je zajištěna pomocí chromové konstrukce v provedení gold chrom zlatý, která dodává křeslu moderní a exkluzivní vzhled.
Barva: šedohnědá Taupe/gold chrom zlatý
Rozměry (ŠxHxV): 64x55x78 cm
Výška sedu: 48 cm
Hloubka sedu: 41 cm
Šířka sedu: 46 cm
Šířka zádové opěrky: 43 cm
Výška zádové opěrky: 33 cm
Nosnost: 100 kg
Dodáváno v demontu.
DEILA bude ideální volbou pro stylové interiéry s důrazem na detail a pohodlí.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Glamour |
| Barva | Šedá | Zlatá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 78.0 cm |
| Výška sedáku | 48.0 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64.0 cm |
| Hloubka | 55.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8.55 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní křesla |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Moderní křesla |
| Barva: Šedá | Zlatá | Šedá | Zlatá — Moderní křesla |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Moderní křesla |
| Hloubka: 55.0 cm | 55.0 cm — Moderní křesla |
| Hmotnost: 8.55 kg | 8.55 kg — Moderní křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Moderní křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Moderní křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Moderní křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Moderní křesla |
| Šířka: 64.0 cm | 64.0 cm — Moderní křesla |
| Styl: Glamour | Glamour — Moderní křesla |
| Výška: 78.0 cm | 78.0 cm — Moderní křesla |
| Výška sedáku: 48.0 cm | 48.0 cm — Moderní křesla |