Tempo Kondela Jídelní křeslo BLER, tmavě šedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 637 Kč
Moderní a komfortní křeslo BLER perfektně zapadne do interiéru kuchyně, kanceláře nebo jídelny. Křeslo je potaženo elegantním potahem vyrobeným z kvalitní sametové Velvet látky v provedení tmavě... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 637 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní a komfortní křeslo BLER perfektně zapadne do interiéru kuchyně, kanceláře nebo jídelny. Křeslo je potaženo elegantním potahem vyrobeným z kvalitní sametové Velvet látky v provedení tmavě šedá. Stojí na čtyřech černých kovových nohách, které křeslu dodávají stabilitu.
Rozměry (ŠxHxV): 64x55x78 cm
Výška sedu: 48 cm
Hloubka sedu: 41 cm
Šířka sedu: 46 cm
Šířka zádové opěrky: 43 cm
Výška zádové opěrky: 33 cm
Nosnost: 100 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Styl | Moderní |
| Barva | Šedá |
| Materiál sedáku | látkové |
| Materiál rámu židle | Kov |
| Výška | 78.0 cm |
| Výška sedáku | 48.0 cm |
| Celková šířka | 64 cm |
| Šířka | 64.0 cm |
| Hloubka | 55.0 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 8.55 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Moderní křesla |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Moderní křesla |
| Barva: Šedá | Šedá — Moderní křesla |
| Celková šířka: 64 cm | 64 cm — Moderní křesla |
| Hloubka: 55.0 cm | 55.0 cm — Moderní křesla |
| Hmotnost: 8.55 kg | 8.55 kg — Moderní křesla |
| Materiál: kovové | kovové — Moderní křesla |
| Materiál rámu židle: Kov | Kov — Moderní křesla |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Moderní křesla |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Moderní křesla |
| Šířka: 64.0 cm | 64.0 cm — Moderní křesla |
| Styl: Moderní | Moderní — Moderní křesla |
| Výška: 78.0 cm | 78.0 cm — Moderní křesla |
| Výška sedáku: 48.0 cm | 48.0 cm — Moderní křesla |