Keter Květináč se zástěnou DECO TULIP 110 L - Walnut
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 990 Kč
Proměňte svůj venkovní prostor s květináčem DECO TULIP – praktické a stylové řešení, které nabízí větší soukromí a ochranu před větrem. Díky velkorysému objemu 110 litrů se do květináče TULIP vejde... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 990 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Proměňte svůj venkovní prostor s květináčem DECO TULIP – praktické a stylové řešení, které nabízí větší soukromí a ochranu před větrem.
Díky velkorysému objemu 110 litrů se do květináče TULIP vejde široká škála rostlin, od zářivých květin až po bujné popínavé rostliny. Volitelná kolečka umožňují snadné přemisťování a pomáhají vám přizpůsobit uspořádání, kdykoli je to potřeba.
výška výrobku: 156,3 cm
šířka výrobku: 109,6 cm
hloubka výrobku: 44,4 cm
Díky robustní konstrukci, elegantnímu designu a čtyřem elegantním panelům je květináč TULIP více než jen funkční – je to výrazný kus nábytku pro jakékoli venkovní prostředí. Vyberte si TULIP a užijte si elegantní, soukromou zelenou oázu podle svých představ.
Dodávané v demontu - rozměr balení: 113,5x45,6x25 cm.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 156,3 cm |
| Celková šířka | 109.6 cm |
| Šířka | 109,6 cm |
| Hloubka | 44,4 cm |
| Hmotnost | 16 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče |
| Barva: hnědá | hnědá — Květináče |
| Celková šířka: 109.6 cm | 109.6 cm — Květináče |
| Hloubka: 44,4 cm | 44,4 cm — Květináče |
| Hmotnost: 16 kg | 16 kg — Květináče |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče |
| Šířka: 109,6 cm | 109,6 cm — Květináče |
| Výška: 156,3 cm | 156,3 cm — Květináče |