Keter Květináč DECO RECTANGLE TALL WALNUT
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 650 Kč
Květináč DECO RECTANGLE TALL WALNUT od značky KETER je moderním a stylovým doplňkem pro Vaši zahradu či interiér. Vyroben z revolučního materiálu DECOCAT, což je pevný plast v dokonalé imitaci dřeva,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 650 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Květináč DECO RECTANGLE TALL WALNUT od značky KETER je moderním a stylovým doplňkem pro Vaši zahradu či interiér.
Vyroben z revolučního materiálu DECOCAT, což je pevný plast v dokonalé imitaci dřeva, který je na pohled i dotek nerozeznatelný od skutečného dřeva.
Tento obdélníkový květináč o rozměrech 76 x 45,5 x 55 cm je perfektní volbou pro pěstování rostlin.
Integrovaný inteligentní zavlažovací systém zajišťuje optimální hydrataci pro rostliny, zatímco praktický odtokový kelímek indikuje hladinu vody, což usnadňuje péči o rostliny a snižuje potřebu časté zálivky.
Díky bezúdržbovému a extrémně odolnému povrchu, který je rezistentní vůči všem povětrnostním vlivům, si květináč zachová svůj elegantní vzhled po dlouhá léta.
Dodáváno v demontu -
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | ořech |
| Výška | 55 cm |
| Celková šířka | 76 cm |
| Šířka | 76 cm |
| Hloubka | 45,5 cm |
| Hmotnost | 8 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče |
| Barva: ořech | ořech — Květináče |
| Celková šířka: 76 cm | 76 cm — Květináče |
| Hloubka: 45,5 cm | 45,5 cm — Květináče |
| Hmotnost: 8 kg | 8 kg — Květináče |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče |
| Šířka: 76 cm | 76 cm — Květináče |
| Výška: 55 cm | 55 cm — Květináče |