Keter Květináč DECO ELEVATED GARDEN BED - Walnut
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 390 Kč
Chytrý design našeho květináče DECO ELEVATED GARDEN BED je navržen tak, aby se staral o vaše rostliny v každé fázi jejich vývoje. Je vybaven zavlažovacím systémem a dodává optimální množství vody... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 390 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Chytrý design našeho květináče DECO ELEVATED GARDEN BED je navržen tak, aby se staral o vaše rostliny v každé fázi jejich vývoje.
Je vybaven zavlažovacím systémem a dodává optimální množství vody podle potřeb vašich rostlin. Ukazatel hladiny vody umožňuje snadné sledování zalití.
výška výrobku: 156,3 cm
šířka výrobku: 113 cm
hloubka výrobku: 47,5 cm
materiál: lisovaný plast
barva: walnut (vlašský ořech)
rozměr balení: 113x46,6x18,5 cm
Díky instalovanému kohoutku lze květináč používat bez ohledu na počasí, ať už na zahradě, terase nebo doma. Nyní si můžete užívat svou malou zahradu bez ohledu na roční období nebo povětrnostní podmínky. S ohledem na vaše pohodlí a organizaci je květináč vybaven poličkou, ideální pro uložení veškerého vašeho příslušenství.
Je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a UV záření a velmi snadno se čistí.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 156,3 cm |
| Celková šířka | 113 cm |
| Šířka | 113 cm |
| Hloubka | 47,5 cm |
| Hmotnost | 14 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče |
| Barva: hnědá | hnědá — Květináče |
| Celková šířka: 113 cm | 113 cm — Květináče |
| Hloubka: 47,5 cm | 47,5 cm — Květináče |
| Hmotnost: 14 kg | 14 kg — Květináče |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče |
| Šířka: 113 cm | 113 cm — Květináče |
| Výška: 156,3 cm | 156,3 cm — Květináče |