Keter Květináč DECO SQUARE TALL WALNUT
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 190 Kč
Květináč DECO SQUARE TALL WALNUT od značky KETER je moderním a stylovým doplňkem pro Vaši zahradu či interiér. Vyroben z revolučního materiálu DECOCAT, což je pevný plast v dokonalé imitaci dřeva,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Květináč DECO SQUARE TALL WALNUT od značky KETER je moderním a stylovým doplňkem pro Vaši zahradu či interiér.
Vyroben z revolučního materiálu DECOCAT, což je pevný plast v dokonalé imitaci dřeva, který je na pohled i dotek nerozeznatelný od skutečného dřeva.
Tento vysoký čtvercový květináč o rozměrech 45,5 x 45,5 x 55 cm je perfektní volbou pro pěstování rostlin. Integrovaný inteligentní zavlažovací systém zajišťuje optimální hydrataci pro rostliny, zatímco praktický odtokový kelímek indikuje hladinu vody, což usnadňuje péči o rostliny a snižuje potřebu časté zálivky.
Díky bezúdržbovému a extrémně odolnému povrchu, který je rezistentní vůči všem povětrnostním vlivům, si květináč zachová svůj elegantní vzhled po dlouhá léta.
Dodáváno v demontu - rozměr balení: 56x48x17 cm
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | ořech |
| Výška | 55 cm |
| Celková šířka | 45.5 cm |
| Šířka | 45,5 cm |
| Hloubka | 45,5 cm |
| Hmotnost | 5.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče |
| Barva: ořech | ořech — Květináče |
| Celková šířka: 45.5 cm | 45.5 cm — Květináče |
| Hloubka: 45,5 cm | 45,5 cm — Květináče |
| Hmotnost: 5.5 kg | 5.5 kg — Květináče |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče |
| Šířka: 45,5 cm | 45,5 cm — Květináče |
| Výška: 55 cm | 55 cm — Květináče |