Keter květináč SPLENDOR 120 L - hnědá
Výrobce: Keter
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 490 Kč
SPLENDOR 120 L je vysoký květináč umístěn na pevných nohách. Praktická, zajímavá a především pevná konstrukce umožňuje kultivaci různých rostlin, květin, bylin, stejně jako zeleniny. Indikátor... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 490 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
SPLENDOR 120 L je vysoký květináč umístěn na pevných nohách.
Praktická, zajímavá a především pevná konstrukce umožňuje kultivaci různých rostlin, květin, bylin, stejně jako zeleniny.
Indikátor hladiny vody zabudovaný do vany květináče, vám umožňuje řídit správnou úroveň zavlažování, chránící rostliny před nadměrným zaléváním.
Bude fungovat a vypadat dobře v domácnosti, na zahradě, balkoně nebo terase.
Parametry
| Materiál | plastové |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Výška | 76 cm |
| Celková šířka | 114 cm |
| Šířka | 114 cm |
| Hloubka | 50 cm |
| Hmotnost | 9 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Květináče |
|---|---|
| Výrobce: Keter | Keter — Květináče |
| Barva: hnědá | hnědá — Květináče |
| Celková šířka: 114 cm | 114 cm — Květináče |
| Hloubka: 50 cm | 50 cm — Květináče |
| Hmotnost: 9 kg | 9 kg — Květináče |
| Materiál: plastové | plastové — Květináče |
| Šířka: 114 cm | 114 cm — Květináče |
| Výška: 76 cm | 76 cm — Květináče |