Idea Psací stůl TORINO 120 kovové úchytky
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 599 Kč
Psací stůl TORINO 120 je vyroben z masivu borovice s lakovaným povrchem. Nabízí dostatek prostoru pro práci nebo studium a přitom nezahltí interiér. Nadčasový design podtrhují kovové úchytky, které... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Psací stůl TORINO 120 je vyroben z masivu borovice s lakovaným povrchem.
Nabízí dostatek prostoru pro práci nebo studium a přitom nezahltí interiér. Nadčasový design podtrhují kovové úchytky, které dodávají decentní kontrast k jemné barvě dřeva.
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | Přírodní |
| Materiál desky | masiv |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 74 cm |
| Celková šířka | 120 cm |
| Šířka | 120 cm |
| Hloubka | 54 cm |
| Hmotnost | 20 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Klasické psací stoly |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Klasické psací stoly |
| Barva: Přírodní | Přírodní — Klasické psací stoly |
| Celková šířka: 120 cm | 120 cm — Klasické psací stoly |
| Hloubka: 54 cm | 54 cm — Klasické psací stoly |
| Hmotnost: 20 kg | 20 kg — Klasické psací stoly |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Klasické psací stoly |
| Materiál desky: masiv | masiv — Klasické psací stoly |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Klasické psací stoly |
| Šířka: 120 cm | 120 cm — Klasické psací stoly |
| Výška: 74 cm | 74 cm — Klasické psací stoly |