Idea Psací stůl ALPIN - bílý
Výrobce: Idea
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 399 Kč
Bílý psací stůl ALPIN 828 je jednoduchý stůl pro každého, kdo není extra náročný při výběru. Je vybaven jednou zásuvkou s kovovými pojezdy. Stůl se hodí do každé domácí kanceláře, ale i dětského... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Bílý psací stůl ALPIN 828 je jednoduchý stůl pro každého, kdo není extra náročný při výběru. Je vybaven jednou zásuvkou s kovovými pojezdy.
Stůl se hodí do každé domácí kanceláře, ale i dětského pokoje. Na psaní úkolů pro menší dítě bohatě postačí. Bílý stůl pak jednoduše zkombinujete s ostatním bílým nábytkem.
Dodávané v demontu - montáž možná pouze na pravou stranu.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Materiál desky | lamino |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 77 cm |
| Celková šířka | 101 cm |
| Šířka | 101 cm |
| Hloubka | 55 cm |
| Hmotnost | 16 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Klasické psací stoly |
|---|---|
| Výrobce: Idea | Idea — Klasické psací stoly |
| Barva: bílé | bílé — Klasické psací stoly |
| Celková šířka: 101 cm | 101 cm — Klasické psací stoly |
| Hloubka: 55 cm | 55 cm — Klasické psací stoly |
| Hmotnost: 16 kg | 16 kg — Klasické psací stoly |
| Materiál: laminové | laminové — Klasické psací stoly |
| Materiál desky: lamino | lamino — Klasické psací stoly |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Klasické psací stoly |
| Šířka: 101 cm | 101 cm — Klasické psací stoly |
| Výška: 77 cm | 77 cm — Klasické psací stoly |