Casarredo Psací stůl BASILIO - zelená
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 080 Kč
Pracovní stůl v moderním provedení. Stůl je vyroben z kvalitního LTD v barvě pastelově zelené. V levé části je praktická zásuvka a pod ní jednodveřová skříňka. Dodáváme v demontovaném stavu. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 080 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pracovní stůl v moderním provedení. Stůl je vyroben z kvalitního LTD v barvě pastelově zelené. V levé části je praktická zásuvka a pod ní jednodveřová skříňka.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | Zelená |
| Materiál desky | lamino |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 82 cm |
| Celková šířka | 125 cm |
| Šířka | 125 cm |
| Hloubka | 58 cm |
| Hmotnost | 34 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Klasické psací stoly |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Klasické psací stoly |
| Barva: Zelená | Zelená — Klasické psací stoly |
| Celková šířka: 125 cm | 125 cm — Klasické psací stoly |
| Hloubka: 58 cm | 58 cm — Klasické psací stoly |
| Hmotnost: 34 kg | 34 kg — Klasické psací stoly |
| Materiál: laminové | laminové — Klasické psací stoly |
| Materiál desky: lamino | lamino — Klasické psací stoly |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Klasické psací stoly |
| Šířka: 125 cm | 125 cm — Klasické psací stoly |
| Výška: 82 cm | 82 cm — Klasické psací stoly |