Casarredo Psací stůl Puuk - dub
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 580 Kč
Studijní stůl Puuk je vyroben ze 100% dřevotřísky s melaminovým povlakem, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost. Teplý a příjemný odstín vytváří klidnou atmosféru, která zvyšuje vaši koncentraci... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 580 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Studijní stůl Puuk je vyroben ze 100% dřevotřísky s melaminovým povlakem, což zaručuje odolnost a dlouhou životnost.
Teplý a příjemný odstín vytváří klidnou atmosféru, která zvyšuje vaši koncentraci a produktivitu. Nechte se krásou dubu inspirovat k dosažení nových výšin na vaší akademické cestě.
Materiál: 100% dřevotříska s melaminovým povlakem
Tloušťka: 18 mm
Šířka: 100 cm
Výška: 80 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: Dub
Oživte svůj studijní režim a vytvořte prostředí, které inspiruje k dokonalosti. Investujte do našeho studijního stolu ještě dnes a buďte svědky proměny ve vašem akademickém výkonu. Objednejte si ho hned a zažijte dokonalou kombinaci elegance a funkčnosti!
Dodávané v demontu.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | dekor dub |
| Materiál desky | lamino |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 80 cm |
| Tloušťka stolové desky | 18 |
| Celková šířka | 100 cm |
| Šířka | 100 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Hmotnost | 26 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Klasické psací stoly |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Klasické psací stoly |
| Barva: dekor dub | dekor dub — Klasické psací stoly |
| Celková šířka: 100 cm | 100 cm — Klasické psací stoly |
| Hloubka: 45 cm | 45 cm — Klasické psací stoly |
| Hmotnost: 26 kg | 26 kg — Klasické psací stoly |
| Materiál: laminové | laminové — Klasické psací stoly |
| Materiál desky: lamino | lamino — Klasické psací stoly |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Klasické psací stoly |
| Šířka: 100 cm | 100 cm — Klasické psací stoly |
| Výška: 80 cm | 80 cm — Klasické psací stoly |