Casarredo Pracovní stůl 1D KENORA - černá
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 740 Kč
Pracovní stůl, který si rozumí s moderním domovemHledáte kousek nábytku, který spojuje styl, praktičnost a současné trendy? Tento elegantní pracovní stolek v barvě černé si vás získá nejen vzhledem,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 740 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pracovní stůl, který si rozumí s moderním domovemHledáte kousek nábytku, který spojuje styl, praktičnost a současné trendy? Tento elegantní pracovní stolek v barvě černé si vás získá nejen vzhledem, ale i promyšleným provedením.
Zaujme výrazným vzorem rybí kosti na čelních plochách, vytvořeným pomocí UV technologie. Ten dodává celému kusu charakter a styl, aniž by rušil celkovou čistotu tvaru. Kovové minimalistické úchyty podtrhují její moderní vzhled.
Díky skříňce s vnitřními policemi a výsuvnou deskou na klávesnici budete mít ve věcech konečně pořádek. Kvalitní výsuvy (soft close) a panty s tichým dovíráním se postarají o každodenní komfort. Rozměry viz obrázek.
Stolek podepírají štíhlé nožky MDF o výšce 15 cm, které zajišťují nejen stabilitu, ale i lehkost vzhledu a snadnější úklid pod nábytkem. Odolné laminované desky s ABS hranami navíc přispívají k dlouhé životnosti.
Skvěle zapadne do obýváku nebo ložnice – všude tam, kde chcete mít styl a pořádek v jednom.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Barva | černé |
| Materiál desky | lamino |
| Požadovaný vlastnosti | obdélníkové |
| Výška | 78 cm |
| Celková šířka | 135 cm |
| Šířka | 135 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost | 41.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Klasické psací stoly |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Klasické psací stoly |
| Barva: černé | černé — Klasické psací stoly |
| Celková šířka: 135 cm | 135 cm — Klasické psací stoly |
| Hloubka: 60 cm | 60 cm — Klasické psací stoly |
| Hmotnost: 41.3 kg | 41.3 kg — Klasické psací stoly |
| Materiál: MDF | MDF — Klasické psací stoly |
| Materiál desky: lamino | lamino — Klasické psací stoly |
| Požadovaný vlastnosti: obdélníkové | obdélníkové — Klasické psací stoly |
| Šířka: 135 cm | 135 cm — Klasické psací stoly |
| Výška: 78 cm | 78 cm — Klasické psací stoly |