Tempo Kondela Válenda AURIA UNI, béžovošedá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 6 816 Kč
Praktická válenda AURIA UNI je vhodná do dětského pokoje, studentského pokoje, ale i pro příležitostné přespání vašich známých. Čalouněná je béžovosivou látkou Trinity, která je příjemná na dotek,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 6 816 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Praktická válenda AURIA UNI je vhodná do dětského pokoje, studentského pokoje, ale i pro příležitostné přespání vašich známých. Čalouněná je béžovosivou látkou Trinity, která je příjemná na dotek, snadno se udržuje a je odolná vůči žmolkování.
Je univerzální, jednoduše ji můžete poskládat s čelem na levé nebo na pravé straně. Nápomocný bude i úložný prostor, který najdete pod sedací částí a otevřete jej pomocí výklopného mechanismu z boku válendy.
Materiál: DTD laminovaná/látka Trinity 03
Jádro válendy: pur pěna T28
Výška od země po matraci: 42 cm
Nosnost: 110 kg
Tvrdost matrace: H3
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200 x 90 cm |
| Výška | 75.0 cm |
| Celková šířka | 93 cm |
| Šířka | 93.0 cm |
| Hloubka | 204.0 cm |
| Hmotnost | 79 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednolůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Jednolůžkové |
| Barva: Béžová | Béžová — Jednolůžkové |
| Celková šířka: 93 cm | 93 cm — Jednolůžkové |
| Hloubka: 204.0 cm | 204.0 cm — Jednolůžkové |
| Hmotnost: 79 kg | 79 kg — Jednolůžkové |
| Materiál: látka | látka — Jednolůžkové |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Jednolůžkové |
| Rozměr: 200 x 90 cm | 200 x 90 cm — Jednolůžkové |
| Šířka: 93.0 cm | 93.0 cm — Jednolůžkové |
| Výška: 75.0 cm | 75.0 cm — Jednolůžkové |