Tempo Kondela Postel DOLI 90 - dub sonoma
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 7 313 Kč
Jednolůžkovou postel DOLI 90 ocení hlavně milovníci jednoduchosti a minimalismu. Konstrukce postele je vyrobena z laminované DTD ve barevném provedení dub sonoma, díky čemuž se vám bude snadno... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 7 313 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Jednolůžkovou postel DOLI 90 ocení hlavně milovníci jednoduchosti a minimalismu. Konstrukce postele je vyrobena z laminované DTD ve barevném provedení dub sonoma, díky čemuž se vám bude snadno kombinovat s ostatním nábytkem. Součástí postele je i kovový rošt, pod kterým se ukrývá prostorný úložný prostor.
Rozměry (ŠxHxV): 93,6x203,2x78,7 cm
Rozměry plocha na spaní (ŠxD): 90x200 cm
Tloušťka laminované DTD: 1,6 cm
Výška po rošt: 24,1 cm
Výška bočnice: 39,9 cm
Výška otevřené postele: 141 cm
Nosnost na osobu: 90 kg
Postel je dodávána bez matrace. Doporučujeme zakoupit matraci o rozměru 90x200 cm z naší nabídky. Je ideální volbou pro zařízení dětského, studentského či pokoj pro hosty, ale i ložnice.
Kvalitní slovenský výrobek.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | Dřevotříska |
|---|---|
| Barva | dekor dub sonoma |
| Požadované vlastnosti | Ano |
| Rozměr | 200 x 90 cm |
| Typ | Jednolůžko |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 78.7 cm |
| Celková šířka | 93.6 cm |
| Šířka | 93.6 cm |
| Hloubka | 203.2 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Hmotnost | 53 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednolůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Jednolůžkové |
| Barva: dekor dub sonoma | dekor dub sonoma — Jednolůžkové |
| Celková šířka: 93.6 cm | 93.6 cm — Jednolůžkové |
| Hloubka: 203.2 cm | 203.2 cm — Jednolůžkové |
| Hmotnost: 53 kg | 53 kg — Jednolůžkové |
| Materiál: Dřevotříska | Dřevotříska — Jednolůžkové |
| Nosnost: 90 kg | 90 kg — Jednolůžkové |
| Požadované vlastnosti: Ano | Ano — Jednolůžkové |
| Rozměr: 200 x 90 cm | 200 x 90 cm — Jednolůžkové |
| Šířka: 93.6 cm | 93.6 cm — Jednolůžkové |
| Typ: Jednolůžko | Jednolůžko — Jednolůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Jednolůžkové |
| Výška: 78.7 cm | 78.7 cm — Jednolůžkové |