Tempo Kondela Postel s přistýlkami FLOPY - bílá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 547 Kč
Postel FLOPY je vyrobena z lakovaného masivního borového dřeva. Mořená do bílé barvy s viditelnou kresbou dřeva. Obsahuje dvě přistýlky, z toho jedna je vysouvatelná, na kolečkách. Ideální do menších... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 8 547 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Postel FLOPY je vyrobena z lakovaného masivního borového dřeva. Mořená do bílé barvy s viditelnou kresbou dřeva.
Obsahuje dvě přistýlky, z toho jedna je vysouvatelná, na kolečkách. Ideální do menších dětských či studentských pokojů.
Rozměry (ŠxHxV): 208,5x96x66 cm
Rozměry lůžka: 90x200 cm
Nosnost na každé lůžko: 100 kg
Dodáváno s rolovaným roštem
Přistýlka dodávána se sololitem rozměr doporušené matrace na přistýlku: 90x194 cm.
Maximální výška matrace: 19 cm
Maximální výška matrace na výsuvnou přistýlku: 10 cm
Dodáváno bez matrací.
Dodáváno v demontu,
Tato víceúčelová postel je ideální pro menší prostory a pro flexibilní využití, například v dětských pokojích nebo pokojích pro hosty. Postel obsahuje hlavní lůžko a dvě přistýlky, které poskytují pohodlný prostor na spaní pro více.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200 x 90 cm |
| Typ | Jednolůžko s přistýlkou |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 66.0 cm |
| Celková šířka | 208.5 cm |
| Šířka | 208.5 cm |
| Hloubka | 96.0 cm |
| Nosnost | lůžko 100 kg |
| Hmotnost | 61.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednolůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Jednolůžkové |
| Barva: bílé | bílé — Jednolůžkové |
| Celková šířka: 208.5 cm | 208.5 cm — Jednolůžkové |
| Hloubka: 96.0 cm | 96.0 cm — Jednolůžkové |
| Hmotnost: 61.3 kg | 61.3 kg — Jednolůžkové |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Jednolůžkové |
| Nosnost: lůžko 100 kg | lůžko 100 kg — Jednolůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Jednolůžkové |
| Rozměr: 200 x 90 cm | 200 x 90 cm — Jednolůžkové |
| Šířka: 208.5 cm | 208.5 cm — Jednolůžkové |
| Typ: Jednolůžko s přistýlkou | Jednolůžko s přistýlkou — Jednolůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Jednolůžkové |
| Výška: 66.0 cm | 66.0 cm — Jednolůžkové |