Tempo Kondela Postel AIRON 120x200, dub artisan
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 4 766 Kč
Postel AIRON 120 je jedním z komponentů sektorového systému AIRON. Postel je jako stvořená pro praktický domov. Své místo najde určitě v ložnici, ale i ve studentských pokojích. Prostorná postel... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 4 766 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Postel AIRON 120 je jedním z komponentů sektorového systému AIRON. Postel je jako stvořená pro praktický domov. Své místo najde určitě v ložnici, ale i ve studentských pokojích. Prostorná postel AIRON s plochou na spaní 120x200 cm. Rošt a matraci nejsou součástí dodávky.
Materiál: DTD laminovaná/ABS hrany
Barva: dub artisan
Rozměry (ŠxHxV): 125,6x206,4x85 cm
Tloušťka materiálu: 1,6-3,2 cm
Rozměry plocha na spaní (ŠxD): 120x200 cm
Výška spaní: 45,5 cm
Dodáváno bez matrace a roštu
Doporučená výška matrace: 14,5 cm
Výška spodního prostoru od podlahy: 20 cm
Nosnost na osobu: 100 kg
Dodáváno v demonte.
Parametry
| Materiál | laminové |
|---|---|
| Barva | Dub artisan |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200x120 |
| Výška | 85.0 cm |
| Celková šířka | 125.6 cm |
| Šířka | 125.6 cm |
| Hloubka | 206.4 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 37.95 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednolůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Jednolůžkové |
| Barva: Dub artisan | Dub artisan — Jednolůžkové |
| Celková šířka: 125.6 cm | 125.6 cm — Jednolůžkové |
| Hloubka: 206.4 cm | 206.4 cm — Jednolůžkové |
| Hmotnost: 37.95 kg | 37.95 kg — Jednolůžkové |
| Materiál: laminové | laminové — Jednolůžkové |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Jednolůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Jednolůžkové |
| Rozměr: 200x120 | 200x120 — Jednolůžkové |
| Šířka: 125.6 cm | 125.6 cm — Jednolůžkové |
| Výška: 85.0 cm | 85.0 cm — Jednolůžkové |