Casarredo Postel CRETA 90x200 cm
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 150 Kč
Elegantní postel CRETA v klasickém stylu. Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Masivní dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 150 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní postel CRETA v klasickém stylu.
Zajímavá kombinace kovu a dřeva. Masivní dřevo je v barevném provedení antická třešeň. Rám je kovový, tak jako i originální mříže v černé barvě na předním i zadním čele.
Dřevěné lamely jsou vsazeny do kovového rámu postele. Rošt je v ceně, matrace je třeba doobjednat - 90 x 200 cm.
Výška při nohách - 53,3 cm. Výška roštu od země je 27,6 cm.
Dodáváme v demontovaném stavu.
Parametry
| Materiál | kovové |
|---|---|
| Barva | dekor třešeň |
| Požadované vlastnosti | bez úložného prostoru |
| Rozměr | 200 x 90 cm |
| Vlastnosti | S roštem |
| Výška | 85 cm |
| Celková šířka | 95 cm |
| Šířka | 95 cm |
| Hloubka | 210,5 cm |
| Hmotnost | 32 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Jednolůžkové |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Jednolůžkové |
| Barva: dekor třešeň | dekor třešeň — Jednolůžkové |
| Celková šířka: 95 cm | 95 cm — Jednolůžkové |
| Hloubka: 210,5 cm | 210,5 cm — Jednolůžkové |
| Hmotnost: 32 kg | 32 kg — Jednolůžkové |
| Materiál: kovové | kovové — Jednolůžkové |
| Požadované vlastnosti: bez úložného prostoru | bez úložného prostoru — Jednolůžkové |
| Rozměr: 200 x 90 cm | 200 x 90 cm — Jednolůžkové |
| Šířka: 95 cm | 95 cm — Jednolůžkové |
| Vlastnosti: S roštem | S roštem — Jednolůžkové |
| Výška: 85 cm | 85 cm — Jednolůžkové |