Tempo Kondela Kancelářské křeslo TC3-7741 NEW - černá
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 190 Kč
Pohodlné kancelářské křeslo s plastovými područkami má sedák a opěrák potažené látkou v černé barvě. Stabilita křesla je zaručena pevným plastovým křížem s pěti kolečky. Křeslo je výškově... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 190 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pohodlné kancelářské křeslo s plastovými područkami má sedák a opěrák potažené látkou v černé barvě.
Stabilita křesla je zaručena pevným plastovým křížem s pěti kolečky. Křeslo je výškově nastavitelné.
Dodáváno v demontu. Nabízíme možnost smontování.
Před použitím si, prosím, pročtěte návod na použití
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Barva opěráku | černá |
| Barva sedáku | černá |
| Materiál opěráku | látkové |
| Materiál sedáku | látkové |
| Výška | 99-109 cm |
| Výška sedáku | 55.0 cm |
| Celková šířka | 59 cm |
| Šířka | 59 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Hloubka sedu | 47.0 cm |
| Hmotnost | 12.3 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kancelářské židle |
| Barva: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 59 cm | 59 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 62 cm | 62 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka sedu: 47.0 cm | 47.0 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 12.3 kg | 12.3 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: látka | látka — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: látkové | látkové — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Kancelářské židle |
| Šířka: 59 cm | 59 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 99-109 cm | 99-109 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 55.0 cm | 55.0 cm — Kancelářské židle |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Kancelářské židle |