Antares Kancelářská židle 7750 Epic Coference White
Výrobce: Antares
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 16 011 Kč
konferenční židle se síťovinou na sedáku a opěráku pro moderní zasedací místnosti středně vysoký opěrák barva rámu sedadla bílá verze BALANCE - balanční mechanismus + nastavení výšky nylonový rám... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 16 011 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
konferenční židle se síťovinou na sedáku a opěráku pro moderní zasedací místnosti
středně vysoký opěrák
barva rámu sedadla bílá
verze BALANCE - balanční mechanismus + nastavení výšky
nylonový rám sedadla vyztužený 30% skelnými vlákny, odolnost testována podle ANSI BIFMA
velmi odolná síťovina, vyrobena z polyesteru 30% a elastomerizovaného nylonu 70%
6 barev síťovin: černá – NET00, červená – NET01, modrá – NET02, zelená – NET05, šedá – NET09, bílá – NET10
čtyřramenná ALU báze s kluzáky: bílá nebo leštěná
plastové područky součástí konstrukce
nosnost 130 kg
vyrobeno v EU
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Barva opěráku | černá | červená | modrá | šedá | zelená |
| Barva sedáku | černá | červená | modrá | šedá | zelená |
| Materiál opěráku | síťovaný |
| Materiál sedáku | ze síťoviny |
| Výška | 94-104 cm |
| Výška sedáku | 44-54 cm |
| Rozměr sedáku | hloubka 44 cm |
| Celková šířka | 56.5 cm |
| Šířka | 56,5 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Antares | Antares — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: černá | červená | modrá | šedá | zelená | černá | červená | modrá | šedá | zelená — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: černá | červená | modrá | šedá | zelená | černá | červená | modrá | šedá | zelená — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 56.5 cm | 56.5 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: látka | látka — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: síťovaný | síťovaný — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: ze síťoviny | ze síťoviny — Kancelářské židle |
| Nosnost: 130 kg | 130 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| Rozměr sedáku: hloubka 44 cm | hloubka 44 cm — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Kancelářské židle |
| Šířka: 56,5 cm | 56,5 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 94-104 cm | 94-104 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 44-54 cm | 44-54 cm — Kancelářské židle |