Halmar Kancelářská židle GERONIMO - černá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 5 969 Kč
Stylová kancelářská židle Geronimo je čalouněná černou síťovinou a látkou. Ruce si můžete opřít o pohodlné područky, které lze výškově nastavit. Výškově nastavitelná opěrka hlavy. Nastavitelná opěrka... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 5 969 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Stylová kancelářská židle Geronimo je čalouněná černou síťovinou a látkou.
Ruce si můžete opřít o pohodlné područky, které lze výškově nastavit.
Výškově nastavitelná opěrka hlavy.
Nastavitelná opěrka zad a možnost výsunu sedáku.
Disponuje synchronní mechanikou.
Kovový kříž a černá plastová kolečka.
Dodávaná v demontu.
Ke kancelářským židlím doporučujeme pořídit podložku, která ochrání podlahu před poškrábáním.
Parametry
| Materiál | látka | Síťovina |
|---|---|
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | ano |
| Barva | černá |
| Barva opěráku | černá |
| Barva sedáku | černá |
| Materiál opěráku | síťovaný |
| Materiál sedáku | látkové |
| Mechanika | synchronní |
| Výška | 115-125 cm |
| Výška sedáku | 38-48 cm |
| Celková šířka | 66 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Hloubka | 67 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost | 19 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Kancelářské židle |
| Barva: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 66 cm | 66 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 67 cm | 67 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 19 kg | 19 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: látka | Síťovina | látka | Síťovina — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: síťovaný | síťovaný — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Kancelářské židle |
| Mechanika: synchronní | synchronní — Kancelářské židle |
| Nosnost: 120 kg | 120 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: ano | ano — Kancelářské židle |
| Šířka: 66 cm | 66 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 115-125 cm | 115-125 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 38-48 cm | 38-48 cm — Kancelářské židle |