Tempo Kondela Kancelářské křeslo Ayla New - černé
Výrobce: Tempo Kondela
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 483 Kč
Moderní kancelářská židle Ayla new je potažena černou eko kůží. Spodní růžice i opěrky na ruce jsou z černého plastu. Jednoduchý mechanismus pro nastavení výšky sedu. Oděruodolnost textilie podle... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 483 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní kancelářská židle Ayla new je potažena černou eko kůží.
Spodní růžice i opěrky na ruce jsou z černého plastu.
Jednoduchý mechanismus pro nastavení výšky sedu.
Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 100 000 oděrů
Sedák (ŠxH): 45x42 cm
Opěrka zad (ŠxV): 44x48 cm
Dodávaná v demontu.
Ke kancelářským židlím doporučujeme pořídit podložku, která ochrání podlahu před poškrábáním.
Parametry
| Materiál | koženka |
|---|---|
| Područky | Ano |
| Barva | černá |
| Barva opěráku | černá |
| Barva sedáku | černá |
| Materiál opěráku | koženka |
| Materiál sedáku | koženka |
| Výška zádové opěrky | 48.0 |
| Výška | 89.0 cm |
| Výška sedáku | 44,5-56,5 cm |
| Celková šířka | 55 cm |
| Šířka | 55.0 cm |
| Hloubka | 59.5 cm |
| Nosnost | 80 kg |
| Hloubka sedu | 42.0 cm |
| Hmotnost | 11 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Tempo Kondela | Tempo Kondela — Kancelářské židle |
| Barva: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 55 cm | 55 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 59.5 cm | 59.5 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka sedu: 42.0 cm | 42.0 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 11 kg | 11 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: koženka | koženka — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: koženka | koženka — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: koženka | koženka — Kancelářské židle |
| Nosnost: 80 kg | 80 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| Šířka: 55.0 cm | 55.0 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 89.0 cm | 89.0 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 44,5-56,5 cm | 44,5-56,5 cm — Kancelářské židle |