Sun garden COSMA taburet 90851-710
Výrobce: Sun garden
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 300 Kč
Sedací polštář s praktickým uchem Vám poskytne pohodlné sezení na zemi. Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější. materiál vrchní látky: 100% polyester, vodoodpudivá... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 300 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Sedací polštář s praktickým uchem Vám poskytne pohodlné sezení na zemi.
Harmonický interiér tvoří detaily. Možná drobné, ale o to důležitější.
materiál vrchní látky: 100% polyester, vodoodpudivá tkanina
materiál výplně: 100% polyester
rozměr: 60X60X15 cm
K těmto praktickým taburetům nabízíme i báječné polštáře Vanessa, které zajisté na své terase využijete.
Parametry
| Materiál | 100% polyester |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Výška | 15 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Hmotnost | 1.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Bez úložného prostoru |
|---|---|
| Výrobce: Sun garden | Sun garden — Bez úložného prostoru |
| Barva: šedá | šedá — Bez úložného prostoru |
| Celková šířka: 60 cm | 60 cm — Bez úložného prostoru |
| Hloubka: 60 cm | 60 cm — Bez úložného prostoru |
| Hmotnost: 1.7 kg | 1.7 kg — Bez úložného prostoru |
| Materiál: 100% polyester | 100% polyester — Bez úložného prostoru |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Bez úložného prostoru |
| Výška: 15 cm | 15 cm — Bez úložného prostoru |