Casarredo Taburet LORI velvet tyrkysová
Výrobce: Casarredo
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 320 Kč
Měkký polstrovaný taburet - puf oceníte nejen jako pohodlnou opěrku pod nohy, ale také jako elegantní doplněk do Vašeho interiéru. Čalounění je z látky aksamit (bluvel 85) v tyrkysové barvě. Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 320 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Měkký polstrovaný taburet - puf oceníte nejen jako pohodlnou opěrku pod nohy, ale také jako elegantní doplněk do Vašeho interiéru.
Čalounění je z látky aksamit (bluvel 85) v tyrkysové barvě.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá | tyrkysová |
| Výška | 34 cm |
| Celková šířka | 39 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Hmotnost | 5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Bez úložného prostoru |
|---|---|
| Výrobce: Casarredo | Casarredo — Bez úložného prostoru |
| Barva: modrá | tyrkysová | modrá | tyrkysová — Bez úložného prostoru |
| Celková šířka: 39 cm | 39 cm — Bez úložného prostoru |
| Hloubka: 39 cm | 39 cm — Bez úložného prostoru |
| Hmotnost: 5 kg | 5 kg — Bez úložného prostoru |
| Materiál: látka | látka — Bez úložného prostoru |
| Šířka: 39 cm | 39 cm — Bez úložného prostoru |
| Výška: 34 cm | 34 cm — Bez úložného prostoru |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Bez úložného prostoru |