Halmar Taburet COSBY - světle modrá/zlatá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 047 Kč
Elegantní moderní taburet čalouněný příjemnou světle modrou látkou. Stabilitu zajišťují kovové nohy ve zlaté barvě. Zdobený třásněmi.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 047 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Elegantní moderní taburet čalouněný příjemnou světle modrou látkou.
Stabilitu zajišťují kovové nohy ve zlaté barvě.
Zdobený třásněmi.
Parametry
| Materiál | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Barva | modrá |
| Výška | 39,5 cm |
| Celková šířka | 39 cm |
| Šířka | 39 cm |
| Hloubka | 39 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 3.7 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Bez úložného prostoru |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Bez úložného prostoru |
| Barva: modrá | modrá — Bez úložného prostoru |
| Celková šířka: 39 cm | 39 cm — Bez úložného prostoru |
| Hloubka: 39 cm | 39 cm — Bez úložného prostoru |
| Hmotnost: 3.7 kg | 3.7 kg — Bez úložného prostoru |
| Materiál: látka | látka — Bez úložného prostoru |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Bez úložného prostoru |
| Šířka: 39 cm | 39 cm — Bez úložného prostoru |
| Výška: 39,5 cm | 39,5 cm — Bez úložného prostoru |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Bez úložného prostoru |