Autronic Podnožka AK-309P WT2
Výrobce: Autronic
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 341 Kč
Podnožka AK-309P WT2, která potěší svým skandinávským stylem, je ztělesněním pohodlí. Tento kousek čalouněný látkou Bouclé vyzařuje hedvábný dotek a nadčasovou eleganci. Robustní nohy jsou vyrobeny z... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 1 341 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Podnožka AK-309P WT2, která potěší svým skandinávským stylem, je ztělesněním pohodlí.
Tento kousek čalouněný látkou Bouclé vyzařuje hedvábný dotek a nadčasovou eleganci.
Robustní nohy jsou vyrobeny z přírodního masivního dřeva, což zaručuje výjimečnou odolnost a nosnost.
Dodáváno v demontu.
Parametry
| Materiál | dřevěné |
|---|---|
| Barva | bílé |
| Materiál sedáku | látkové |
| Výška | 38.00 cm |
| Výška sedáku | 33 cm |
| Celková šířka | 52 cm |
| Šířka | 52.00 cm |
| Hloubka | 37.00 cm |
| Nosnost | 110.00 kg |
| Rozměr | 52x38x38 cm |
| Hmotnost | 3.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Bez úložného prostoru |
|---|---|
| Výrobce: Autronic | Autronic — Bez úložného prostoru |
| Barva: bílé | bílé — Bez úložného prostoru |
| Celková šířka: 52 cm | 52 cm — Bez úložného prostoru |
| Hloubka: 37.00 cm | 37.00 cm — Bez úložného prostoru |
| Hmotnost: 3.5 kg | 3.5 kg — Bez úložného prostoru |
| Materiál: dřevěné | dřevěné — Bez úložného prostoru |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Bez úložného prostoru |
| Nosnost: 110.00 kg | 110.00 kg — Bez úložného prostoru |
| Rozměr: 52x38x38 cm | 52x38x38 cm — Bez úložného prostoru |
| Šířka: 52.00 cm | 52.00 cm — Bez úložného prostoru |
| Výška: 38.00 cm | 38.00 cm — Bez úložného prostoru |
| Výška sedáku: 33 cm | 33 cm — Bez úložného prostoru |