Kancelářské křeslo STAR - čalouněné, šedá/béžová
Skladem (2 Obchod)
Nejlevněji — 3 199 Kč
Moderní kancelářská křeslo na kolečkách STAR čalouněné příjemnou a odolnout látkou na sedací části a ekokůží na vnější části. Díky mimořádně pohodlnému polstrování a stylovému designu se do židle... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| kupzidle.cz Nejlevnější | Skladem | 3 199 Kč | Do obchodu |
| atan.cz | Skladem | 3 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Moderní kancelářská křeslo na kolečkách STAR čalouněné příjemnou a odolnout látkou na sedací části a ekokůží na vnější části. Díky mimořádně pohodlnému polstrování a stylovému designu se do židle zamilujete na první posezení. Na bytelnosti křeslu přidává kovový pochromovaný kříž. Nosnost 120 kg. Záruka 24 měsíců.
Parametry:
výškově nastavitelné
výška sedu 44-53 cm
šířka sedu 45 cm
houpací mechanismus
kovový pochromovaný kříž
Parametry
| Úroveň | Osvědčená lidovka |
|---|---|
| Hmotnost | 17 kg |
| Materiál | látka/koženka |
| Záruka | 2 roky |
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Výška | 105 cm |
| Výška sedáku | 44-53 cm |
| Celková šířka | 66 cm |
| Šířka | 66 cm |
| Hloubka | 62 cm |