Halmar Kancelářská židle FABIO - černá
Výrobce: Halmar
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 287 Kč
Stylová kancelářská židle je čalouněná černou síťovinou a látkou. Ruce si můžete opřít o pohodlné područky. Disponuje mechanikou Tilt, což je obdoba klasické houpací mechaniky. Židle nabízí uzamknutí... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 2 287 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Stylová kancelářská židle je čalouněná černou síťovinou a látkou.
Ruce si můžete opřít o pohodlné područky.
Disponuje mechanikou Tilt, což je obdoba klasické houpací mechaniky. Židle nabízí uzamknutí nebo odemknutí možnosti houpání.
Černý plastový kříž a kolečka.
Dodávaná v demontu.
Ke kancelářským židlím doporučujeme pořídit podložku, která ochrání podlahu před poškrábáním.
Parametry
| Materiál | látka | Síťovina |
|---|---|
| Područky | Ano |
| S opěrkou hlavy | ano |
| Barva | černá |
| Barva opěráku | černá |
| Barva sedáku | černá |
| Materiál opěráku | síťovaný |
| Materiál sedáku | látkové |
| Mechanika | houpací |
| Výška | 118-128 cm |
| Výška sedáku | 44-54 cm |
| Celková šířka | 60 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost | 13 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Halmar | Halmar — Kancelářské židle |
| Barva: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: černá | černá — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 60 cm | 60 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 62 cm | 62 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 13 kg | 13 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: látka | Síťovina | látka | Síťovina — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: síťovaný | síťovaný — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: látkové | látkové — Kancelářské židle |
| Mechanika: houpací | houpací — Kancelářské židle |
| Nosnost: 100 kg | 100 kg — Kancelářské židle |
| Područky: Ano | Ano — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: ano | ano — Kancelářské židle |
| Šířka: 60 cm | 60 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 118-128 cm | 118-128 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 44-54 cm | 44-54 cm — Kancelářské židle |