Antares Kancelářská židle 1140 ASYN C - chromový kříž
Výrobce: Antares
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 3 152 Kč
Provedení: Kancelářská pracovní židle je nabízena v různých barvách - viz. vzorník níže. Se středně vysokým opěrákem a volitelným plastovým (1140 ASYN), nebo chromovaným (1140 ASYN C) křížem.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| atan.cz Nejlevnější | Skladem | 3 152 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Provedení: Kancelářská pracovní židle je nabízena v různých barvách - viz. vzorník níže.
Se středně vysokým opěrákem a volitelným plastovým (1140 ASYN), nebo chromovaným (1140 ASYN C) křížem.
Vlastnosti:
- asynchronní mechanismus - nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku - nastavení výšky opěráku mechanismem up-down - plynový píst
Židle jsou určeny k sezení v jednosměnném provozu a v běžném kancelářském prostředí, či domácnosti.
Nosnost 130 kg u chromového kříže (120 kg u plastového kříže).
Židle je dodávána v demontu.
Parametry
| Materiál | koženka | látka |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Područky | ne |
| S opěrkou hlavy | bez podhlavníku |
| Barva opěráku | modrá |
| Barva sedáku | modrá |
| Materiál opěráku | látkové | koženka |
| Materiál sedáku | koženka | látkové |
| Mechanika | asynchronní |
| Výška | 94-114,5 cm |
| Výška sedáku | 41-55 cm |
| Rozměr sedáku | (šxh) 46x44 cm |
| Celková šířka | 62 cm |
| Šířka | 62 cm |
| Hloubka | 62 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost | 13.5 kg |
Doplňkové informace
| Kategorie | Kancelářské židle |
|---|---|
| Výrobce: Antares | Antares — Kancelářské židle |
| Barva opěráku: modrá | modrá — Kancelářské židle |
| Barva sedáku: modrá | modrá — Kancelářské židle |
| Celková šířka: 62 cm | 62 cm — Kancelářské židle |
| Hloubka: 62 cm | 62 cm — Kancelářské židle |
| Hmotnost: 13.5 kg | 13.5 kg — Kancelářské židle |
| Materiál: koženka | látka | koženka | látka — Kancelářské židle |
| Materiál opěráku: látkové | koženka | látkové | koženka — Kancelářské židle |
| Materiál sedáku: koženka | látkové | koženka | látkové — Kancelářské židle |
| Mechanika: asynchronní | asynchronní — Kancelářské židle |
| Nosnost: 130 kg | 130 kg — Kancelářské židle |
| Područky: ne | ne — Kancelářské židle |
| Rozměr sedáku: (šxh) 46x44 cm | (šxh) 46x44 cm — Kancelářské židle |
| S opěrkou hlavy: bez podhlavníku | bez podhlavníku — Kancelářské židle |
| Šířka: 62 cm | 62 cm — Kancelářské židle |
| Výška: 94-114,5 cm | 94-114,5 cm — Kancelářské židle |
| Výška sedáku: 41-55 cm | 41-55 cm — Kancelářské židle |
| Záruka: 2 roky | 2 roky — Kancelářské židle |