Tkanina výztužná Capatect 165 g/m2 50 m
Výrobce: Caparol
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 2 303 Kč
na vyztužovací (armovací) vrstvy s úpravou proti posunutí, sklotextilní, odolná vůči alkáliím, oka 4×4 mm, délka 50 m, 55 m2/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 2 303 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
na vyztužovací (armovací) vrstvy s úpravou proti posunutí, sklotextilní, odolná vůči alkáliím, oka 4×4 mm, délka 50 m, 55 m2/bal.
Parametry
| balení | 55 m2 |
|---|---|
| barva | oranžová |
| délka | 50 m |
| měrná jednotka | m2 |
| oka | 4×4 mm |
| plošná hmotnost | 165 g/m2 |
| šířka | 1,1 m |
| spotřeba | 1,1 bm/m2 |
| typ výrobku | tkanina výztužná |
| v balení | 55 |
| výrobce | Caparol |
Doplňkové informace
| Kategorie | Fasádní barvy |
|---|---|
| Výrobce: Caparol | Caparol — Fasádní barvy |
| balení: 55 m2 | 55 m2 — Fasádní barvy |
| barva: oranžová | oranžová — Fasádní barvy |
| délka: 50 m | 50 m — Fasádní barvy |
| měrná jednotka: m2 | m2 — Fasádní barvy |
| oka: 4×4 mm | 4×4 mm — Fasádní barvy |
| plošná hmotnost: 165 g/m2 | 165 g/m2 — Fasádní barvy |
| šířka: 1,1 m | 1,1 m — Fasádní barvy |
| spotřeba: 1,1 bm/m2 | 1,1 bm/m2 — Fasádní barvy |
| typ výrobku: tkanina výztužná | tkanina výztužná — Fasádní barvy |
| výrobce: Caparol | Caparol — Fasádní barvy |