Barva fasádní silikonová Caparol AmphiSilan 25 kg
Výrobce: Caparol
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 8 773 Kč
hydrofobní nátěr na bázi silikonové pryskyřice, dobrá odolnost proti srážkové vodě, vysoká paropropustnost, min. 2 nátěry, 0,2–0,35 kg/m2/nátěr, 25 kg/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 8 773 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
hydrofobní nátěr na bázi silikonové pryskyřice, dobrá odolnost proti srážkové vodě, vysoká paropropustnost, min. 2 nátěry, 0,2–0,35 kg/m2/nátěr, 25 kg/bal.
Parametry
| balení | 25 kg |
|---|---|
| barva | bílá, tónovatelná |
| doba schnutí | 12 h |
| hustota | 1,5 g/cm3 |
| materiálová báze | silikonová emulze |
| měrná jednotka | kg |
| počet nátěrů | min. 2 nátěry |
| spotřeba | 0,2–0,35 kg/m2/nátěr |
| typ výrobku | nátěry fasádní |
| v balení | 25 |
| výrobce | Caparol |
Doplňkové informace
| Kategorie | Fasádní barvy |
|---|---|
| Výrobce: Caparol | Caparol — Fasádní barvy |
| balení: 25 kg | 25 kg — Fasádní barvy |
| barva: bílá, tónovatelná | bílá, tónovatelná — Fasádní barvy |
| doba schnutí: 12 h | 12 h — Fasádní barvy |
| hustota: 1,5 g/cm3 | 1,5 g/cm3 — Fasádní barvy |
| materiálová báze: silikonová emulze | silikonová emulze — Fasádní barvy |
| měrná jednotka: kg | kg — Fasádní barvy |
| počet nátěrů: min. 2 nátěry | min. 2 nátěry — Fasádní barvy |
| spotřeba: 0,2–0,35 kg/m2/nátěr | 0,2–0,35 kg/m2/nátěr — Fasádní barvy |
| typ výrobku: nátěry fasádní | nátěry fasádní — Fasádní barvy |
| výrobce: Caparol | Caparol — Fasádní barvy |