Barva fasádní silikonová weberton silikon micro V 5 kg
Výrobce: weber
Skladem (1 Obchod)
Nejlevněji — 1 253 Kč
univerzální silikonový nátěr, paropropustný, vysoce vodoodpudivý, velmi pružný, barva bílá BI00, exteriér, spotřeba 0,4–0,65 kg/m2, 5 kg/bal.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dek.cz Nejlevnější | Skladem | 1 253 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
univerzální silikonový nátěr, paropropustný, vysoce vodoodpudivý, velmi pružný, barva bílá BI00, exteriér, spotřeba 0,4–0,65 kg/m2, 5 kg/bal.
Parametry
| balení | 5 kg |
|---|---|
| barva | BI00 |
| měrná jednotka | kg |
| použití | do exteriéru |
| spotřeba | 0,4–0,65 kg/m2 |
| teplota zpracování | od 5 °C do 25 °C |
| v balení | 5 |
| výrobce | weber |
Doplňkové informace
| Kategorie | Fasádní barvy |
|---|---|
| Výrobce: weber | weber — Fasádní barvy |
| balení: 5 kg | 5 kg — Fasádní barvy |
| barva: BI00 | BI00 — Fasádní barvy |
| měrná jednotka: kg | kg — Fasádní barvy |
| použití: do exteriéru | do exteriéru — Fasádní barvy |
| spotřeba: 0,4–0,65 kg/m2 | 0,4–0,65 kg/m2 — Fasádní barvy |
| teplota zpracování: od 5 °C do 25 °C | od 5 °C do 25 °C — Fasádní barvy |
| výrobce: weber | weber — Fasádní barvy |